انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

فراخوان عمومی ثبت فیلمنامه

? انجمن سینمای جوانان ایران _استان بوشهر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از فیلمسازان جهت تولید فیلم های کوتاه (حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای) حمایت می‌کند.

? اولویت های موضوعی و ساختاری آثار تولیدی در سال ۱۳۹۹ به شرح زیر می باشد. ???

۱⃣ مضامین معطوف به افزایش سرمایه اجتماعی
۲⃣ مضامین معطوف به اهمیت خانواده و سبک زندگی
۳⃣ مضامین معطوف به افزایش امید و نشاط اجتماعی
۴⃣ مضامین معطوف به عدالت خواهی و مبارزه با فساد
۵⃣ مضامین معطوف به خود باوری، اراده و قدرت ملی
☑️ توجه به ایجاز و تجربه گرایی در قصه گویی و بکارگیری عناصر زیبایی شناسانه و خلاقه ویژه فیلم کوتاه
☑️ توجه به ثبت و ضبط میراث فرهنگی اقلیمهای مختلف، شامل آداب و رسوم، زبان و گویش و لهجه، سنتهای ملی و دینی، مراسمات آیینی و ارزشهای اخلاقی
☑️ ? توجه به اهمیت سلامت جسم و روان در جامعه، در جهت تلاش برای مقابله با ویروس منحوس کرونا (امید بخشی و آگاهی بخشی،ایثار و فداکاری)

? فیلمسازان و هنرمندان متقاضیِ جهت حمایت فیلم های کوتاه نیمه حرفه‌ای و حرفه ای می‌توانند با مراجعه به این پورتال در سایت www.iycs.ir پس از مطالعه‌ی شیوه‌نامه تولید فیلم، نسبت به ثبت اثر و پی‌گیری مراحل بعدی اقدام فرمایند.

✅ همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا در اواخر سال ۱۳۹۸ و عدم برگزاری سومین پیچینگ فیلمنامه استان، به اطلاع فیلمسازانی که تعدادی فیلمنامه در پورتال تولید استان ثبت نموده‌اند می رساند، در نخستین جلسه پیچینگ فیلمنامه در سال ۱۳۹۹ این فیلمنامه ها بررسی و نتیجه آن اعلام می گردد.

✳️ ? آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار (فیلمنامه/فیلم) جهت بررسی در “نخستین” پیچینگ فیلمنامه استان بوشهر در سال ۱۳۹۹ تا سی ام شهریور ماه می باشد.

❎ ? فیلمسازان محترم در نظر داشته باشند پیچینگ استان بوشهر در صورت ثبت آثار (فیلم/فیلمنامه) و تائید توسط داوران محترم پیچینگ استان و مرکز بلافاصله پس از یک الی دو ماه نیز برگزار می گردد.
با احترام
عبدالرحمن برزگر
انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

فراخوان فیلم نامه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا