انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از انجمن سینمای جوان بوشهر

عبدالرحیم افروغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از انجمن سینمای جوان بوشهر بازدید کرد.

همزمان با برگزاری ۴۸ مین پاتوق فیلم در سینما داریوش با اکران فیلم های برگزیده سومین جشنواره ملی فیلم آیات، عبدالرحیم افروغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از سینمای جوان بازدید و با هنرمندان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در اولین بازدید رسمی خود طی سخنانی در جمع هنرمندان حوزه سینما، ضمن قدردانی از فعالیت های سینمای جوان گفت: بی شک حضور در جمع شما هنرمندان باعث افتخار است که امیدوارم این دید و بازدیدها ثمر بخش بوده و در تعامل با یکدیگر گام برداریم.

عبدالرحیم افروغ در بخشی از سخنانش گفت تولید محتوا نیازمند توزیع صحیح در جامعه با گونه های مختلف رسانه است که یکی از  این اقدام مهم ایجاد زیر ساخت های سینمایی و انعکاس آن در شبکه های اجتماعی است.

 وی با ابراز امیدواری از تلاش برای دست یابی به برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عنوان کرد: تمام سعی خودم را خواهم نمود که حتی یک ثانیه هم وقت تلف نشود.

سید رضا صافی از فیلمسازان برجسته کشور طی سخنانی از حضور مدیرکل ارشاد ابراز خوشحالی کرد وی از فعالیت و تلاش های سینمای جوان تشکر نمود و گفت: امیدواریم با آمدن جنابعالی شاهد رونق بیشتر حوزه فرهنگ و هنر باشیم.

در این دیدار که با همراهی ابراهیم کامران رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و سرهنگ فرهمندنیا معاونت احتماعی فرماندهی مرزبانی بود، از استدیو پرده سبز، کتابخانه استاد احمد آرام و استدیو صدای بخشو بازدید و از نزدیک با فعالیت های انجمن به ویژه تولید و آموزش آشنا شد.

سپس با حضور در سینما روباز با بخشی از فرآیند تولیدات سینمایی  دیدن کرد.

در ادامه عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ضمن خوش آمدگویی خلاصه ای از روند برگزاری سومین جشنواره ملی فیلم آیات ارائه داد.

در این مراسم از امین چاهشوری، عابدین رمضانی برگزیدگان سومین جشنواره ملی فیلم آیات و همچنین از اعضا دبیرخانه جشنواره خانم ندا کلبعلی، آریو انصاری و کریم جوکار نیز تقدیر به عمل آمد.

در بخشی دیگر از این آئین جناب سرهنگ فرهمند نیا معاوتت اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با حضور در سینما روباز از هنرمندان عکاس نمایشگاه «عملیات دریابانی» تقدیر نمود، در این نمایشگاه آثاری از آریو انصاری، علی کارگر و بابک منصوریان در معرض دید عموم در هفته نیروی انتظامی قرار گرفته بود.

۴۸ مین شب های سینمایی با اکران فیلم ها در سینما روباز داریوش زیر نم نم باران پایان یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا