اخبار قرآنی استان بوشهر

نشست داوری اولین جشنواره ملی فیلم نامه نویسی با موضوع قرآن کتاب آسمانی برگزار شد

هیئت داوران جشنواره ملی فیلمنامه نویسی متشکل از سعید پوراسماعیلی، رهبر قنبری، سید نعمت الله رکنی، مهدی انصاری و عبدالرحمن برزگر بصورت آنلاین در محل انجمن سینمای جوانان استان بوشهر طی نشستی به جمع بندی نهایی رسیدند.

عبدالرحمن برزگر دبیر اجرایی این جشنواره گفت ۱۵٠ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه رسید که پس از بررسی ۳۲ اثر به بخش مسابقه راه یافتند. مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر افزود تنوع در آثار ارسالی با موضوع قرآن کتاب آسمانی توسط نویسندگان، دبیرخانه را بر آن داشت تا در ادامه برگزاری این جشنواره کارگاه فیلمنامه نویسی نیز با حضور صاحبنظران پیش بینی نماید. شایان ذکر است پس از سه ساعت تبادل نظر هیئت داوران برگزیدگان را معرفی کردند.هیئت داوران جشنواره ملی فیلمنامه نویسی متشکل از سعید پوراسماعیلی، رهبر قنبری، سید نعمت الله رکنی، مهدی انصاری و عبدالرحمن برزگر بصورت آنلاین در محل انجمن سینمای جوانان استان بوشهر طی نشستی به جمع بندی نهایی رسیدند.
عبدالرحمن برزگر دبیر اجرایی این جشنواره گفت ۱۵٠ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه رسید که پس از بررسی ۳۲ اثر به بخش مسابقه راه یافتند. مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر افزود تنوع در آثار ارسالی با موضوع قرآن کتاب آسمانی توسط نویسندگان، دبیرخانه را بر آن داشت تا در ادامه برگزاری این جشنواره کارگاه فیلمنامه نویسی نیز با حضور صاحبنظران پیش بینی نماید. شایان ذکر است پس از سه ساعت تبادل نظر هیئت داوران برگزیدگان را معرفی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا