اخبار قرآنی استان بوشهرانجمن سینمای جوانان استان بوشهر

ارسال 156 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلمنامه نویسی بوشهر

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر از ارسال 156 به دبیرخانه ملی فیلمنامه نویسی با موضوغ قرآن کتاب آسمانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خبر داد.

اختتامیه اولین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی با موضوع قرآن کتاب آسمانی بمناسبت انتخاب بوشهر بعنوان پایتخت قرآنی ایران در سال ۱۴۰۰ و همزمان با هفته قرآنی بوشهر برگزار شد.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در این آیین با گرامیداشت هفته قرآنی و با موفقیت خواندن جشنوار ملی فیلمنامه نویسی با موضوع قرآن کتاب آسمانی گفت: این دوره ۱۵۶ اثر به جشنواره رسید که هیئت انتخاب ۳۲ اثر را به رقابت نهایی معرفی نمودند که در مرحله نهایی سه برگزیده و سه شایسته تقدیر، عناوین جشنواره را دریافت کردند.

عبدالرحمن برزگر ضمن تشریح فرآیند تولید اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده در تقویم کاری سال ۱۴۰۱ تولیدات مشترک با دفاتر دیگر سینمای جوان کشور در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: آئین اختتامیه مورخ نوزدهم اسفند ۱۴۰۰ در محل سینما روباز داریوش غریب زاده در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بصورت آنلاین از طریق اینستا گرام جهت شرکت کنندگان ملی پخش شد.

گفتنی است در این مراسم فیلم «اکبر» به کارگردانی خانم ندا کلبعلی، ترال به کارگردانی میثم فرهومند و اهورا بارانی و سرپناه به کارگردانی خانم گوهر منعمی اکران که با استقبال هنرمندان و مسئولین روبرو شد.

لازم به ذکر است سعید پوراسماعیلی، رهبر قنبری، سید نعمت الله رکنی، مهدی انصاری و عبدالرحمن برزگر هیئت داوران این جشنواره بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا