اخبار قرآنی استان بوشهر

برگزاری بیش از 250 برنامه فرهنگی هنری بمناسبت انتخاب بوشهر بعنوان پایتخت قرآنی ایران در سال ۱۴۰۰

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری بیش از 250 برنامه فرهنگی هنری و چندین عنوان برنامه ملی بمناسبت انتخاب بوشهر بعنوان پایتخت قرآنی ایران در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، ابراهیم کامران با اعلام این خبر بیان داشت: اختتامیه اولین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی با موضوع قرآن کتاب آسمانی بمناسبت انتخاب بوشهر بعنوان پایتخت قرآنی ایران در سال ۱۴۰۰ و همزمان با هفته قرآنی بوشهر برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم فیلم «اکبر» به کارگردانی خانم ندا کلبعلی، ترال به کارگردانی میثم فرهومند و اهورا بارانی و سرپناه به کارگردانی خانم گوهر منعمی اکران که با استقبال هنرمندان و مسئولین روبرو شد.

 ابراهیم کامران دبیر ویژه برنامه های پایتخت قرآنی در تبیین برنامه های اجرایی هفته قرآنی گفت: 2۵۰ برنامه متنوع فرهنگی و هنری در استان و چندین عنوان برنامه ملی از آثار و برکات قرآن کریم است.

گفتنی است که در این مراسم، دبیرخانه جشنواره از خانواده محترم آیت الله معتقد اهرمی خالق قرآن رمزدار که هفته قرآنی به نام این قرآن پژوه ثبت شده قدردانی شد، همچنین از خانم الهام بهروزیان روزنامه نگار و دبیر سرویس هنری روزنامه بامداد جنوب به خاطر تلاش و انعکاس گزارش و اخبار سینمای جوان با اهدا لوح سپاسگزاری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا